Maciusiowy kawałek podłogi :)

Moderatorzy: Redaktor, Moderator, Zarządcy

Awatar użytkownika
Ela
Administrator
Sponsor

05 gru 2018, 19:04

Asieńko! Wieki tu nie zaglądałam, ale Domi mi powiedziała, że tu piszesz i ze z Maciusiem coś się dzieje, więc...
Kochana! Wyobrażam sobie co przechodzisz. Mój Gacuś jak do tej pory raz zachorował, też w listopadzie, ale miałam próbkę tego, co Ty masz na codzień. Też nie mam żadnej pomocy weterynaryjnej w swojej okolicy. Napisałam do dr ...nazwiska zapomniałam, ale znana, z Warszawy i odpisała mi w bardzo nieprzyjemny sposób zarzucając brak wiedzy o żywieniu szynszyli. Nie przeprosiła nawet gdy wyprowadziłam ją z błędu, bo to co ona wzięła za surową paprykę faktycznie było suszonym pomidorem. Weterynarz od małych zwierząt, ale bez specjalizacji w egzotycznych z powiatu leczyła Gacusia intuicyjnie . Na szczęście leczenie zakończone sukcesem, ale co by było gdyby...
Podróż z Gacusiem do Warszawy? Nierealne! Zważywszy, że w tym czasie chorowały dwa koty, no i nie mogłam domu zostawić na kilka dni.Aktualnie oprócz szynszyli Gacusia i Jacusia mam siedem świnek, królika i dziesiątkę kotów. Trochę się zwierząt nazbierało. Jak są zdrowe, to sama radość, ale jak zaczynają chorować...
Asiuniu! Mam nadzieję, że po. 14 grudnia Maciuś szybko odzyskać siły i będzie cieszył Ciebie swoją obecnością a nas Twomi opowieściami o nim. Z całej siły zaciskam kciuki! Obiecuję zaglądać tutaj ,by dowiedzieć się dobrych wiadomości. Trzymajcie się, Kochani !

Dodano po 1 minucie 17 sekundach:
Ps. Lekarka z Warszawy to dr Warchulska
Od 10 lutego tego roku mam już dwa szylki- Gacusia i Jacusia. Ogółem mam 12 zwierząt i proszę tego nie komentować

Awatar użytkownika
Szynszylątko
Orzechowy majster

06 gru 2018, 8:42

Eluś, Kochana!!
dziękujemy za słowa wsparcia :* my w tej chwili jesteśmy pod opieką dr Kacprzak - Kamińskiej w Medicavet, w Pulsvet nie podjęli się zabiegu ale sami postarali się o to, żeby Maciuś do doktor Kamińskiej trafił, za co jestem wdzięczna.
Na szczęście Radom jest tylko 100 km od Warszawy, nie wyobrażam sobie co by było gdyby ten dystans był większy.
Maciuś walczy a my razem z nim <3 <3 Nie poddam się!!
Twoje kochane stadko widzę, że też czasem daje w kość ;( zawsze jednak trzeba być dobrej myśli.
Ucałuj Gacusia, Jacusia i wszystkie zwierząteczka po kolei od cioci Asi :)
Będę dawać znać co i jak... chyba że wcześniej padnę na zwał, bo osiwieć to już dawno osiwiałam ze zgryzoty ;( ;(
Mam Szynszyla i nie zawaham się go użyć :)

Awatar użytkownika
mikar78
Zaszynszylowany SPECJALISTA
Sponsor

06 gru 2018, 13:02

Asiu trzymam mocno kciuki :serduszko: Maciuś sie nie poddaje a to juz polowa sukcesu. Jak tylko cos bedziesz wiedzieć to pisz.
ObrazekObrazek
Obrazek

* Pusiaczek ur 13.08.2010 r - 03.01.2016 świecił jak promyczek 5 lat 4 m-ce i 21 dni

http://swiatszynszyli.pl

Awatar użytkownika
Szynszylątko
Orzechowy majster

wczoraj, 8:34

Kochani!!Zabieg Maciusia został przełożony na 19 grudnia. Pani doktor rozchorowała się :(
Sam Maciulek ma się dobrze :* biega, skacze, matrixuje :* :* raz dziennie go dokarmiamy żeby mnie gubił potrzebnych do rekonwalescencji gramów :) poza tym je sam i to całkiem sporo :* :*
Jeszcze kilka dni czekania, stresu i niepewności ale musi być dobrze!!! <3
Kciukajcie proszę!! :* :*
Mam Szynszyla i nie zawaham się go użyć :)

Awatar użytkownika
mikar78
Zaszynszylowany SPECJALISTA
Sponsor

wczoraj, 8:41

Asiu nadal cały czas trzymam kciuki za Maciusia. Stres na pewno ogromny dla Was, trzymajcie się cieplutko i czekam na wieści
ObrazekObrazek
Obrazek

* Pusiaczek ur 13.08.2010 r - 03.01.2016 świecił jak promyczek 5 lat 4 m-ce i 21 dni

http://swiatszynszyli.pl

ODPOWIEDZ

Wróć do „Moja szynszyla”

• Informacje