Mój sposób na drabinkę ;)

Moderatorzy: Redaktor, Moderator, Zarządcy

Awatar użytkownika
bambinka143
Puchaty MościPan

15 gru 2015, 22:15

Cześć :) Wczoraj pomyślałam, że przyczepie coś do półki w klatce mojej Zuzi aby miała miękko. Na początku miał to być ręczniczek lub kocyk ale miałam akurat bluzkę do wyrzucenia więc zdecydowałam, że bluzkę do tego wezmę. Ach ile kombinowania ;) W klatce mam dwie półki. Na początku chciałam tę bluzkę dać na dolną półkę, ponieważ wygodniej byłoby mi ją przyczepić. Jednak bałam się, że jak Zuzia będzie miała dostęp od dołu półki do tej bluzki to po prostu pogryzie a w najgorszym wypadku zje.. Więc postanowiłam dać ją na górną półkę lecz kolejny problem... Drabinka... Musiałam ją zdjąć a że półki były od siebie znacznie oddalone to by nie miała Zuzia jak przez nie przeskakiwać. I tu zaczął się remont. Dolną półkę o jeden szczebelek podniosłam do góry a górną półkę dałam niżej o jakieś dwa szczebelki i przesunęłam bardziej w lewo. Aby sprawdzić czy Zuzia będzie w stanie już przeskakiwać przez półki to za nim zaczęłam szyć to wsadziłam ją do klatki aby zobaczyć czy skoczy na górną półkę. Całe szczęście skoczyła wiec mogłam zabrać się w końcu do pracy :) Bluzkę pocięłam tak jakoś w połowie aby była dłuższa. Gdy już wszytko odmierzyłam zaczęłam szyć. Szyłam chyba z dobrą godzinę w pozycji schylonej :)) Tak mnie kręgosłup bolał :lol: Ale warto było, bo najważniejszym celem tej roboty było zobaczenie czy Zuzia będzie gryźć to czy nie, bo mam zamiar kupić Dry Bed a nie chce aby się najadła tego a potem miała problemy. Cale szczęście nie gryzie :) Choć to jeden dzień dopiero ale mam nadzieję, że nie będzie tego gryźć ;) A gdy nie będzie gryźć to zrobię tak samo z drugą półką :) A wygląda to tak:
Obrazek
image hosting websites

Zdjęcie jak już wszytko było skończone :) Wczoraj nie za bardzo chciało na to wchodzić ale rano zobaczyłam bobki i wiedziałam, że tam siedziała ;) Mam nadzieję, że nikogo nie zanudziłam, bo trochę się rozpisałam :P
Zuzia (standard) ok. 15lat <3

Awatar użytkownika
mikar78
Zaszynszylowany SPECJALISTA
Sponsor

16 gru 2015, 7:54

bardzo fajny pomysł, Zuzia na pewno zadowolona :-*
ObrazekObrazek
Obrazek

* Pusiaczek ur 13.08.2010 r - 03.01.2016 świecił jak promyczek 5 lat 4 m-ce i 21 dni

http://swiatszynszyli.pl

Awatar użytkownika
BlackGhost
Sponsor
Kontakt:

16 gru 2015, 12:33

no no kreatywność pełną parą :D super pomysł :D
http://swiatszynszyli.pl/ polecam genialne forum!

No one bites back as hard
On their anger
None of my pain woe
Can show through
But my dreams they aren't as empty

Alvin ur.2010r & Monty ur.19.02.2015r (Skipper+ 1roczek)

Awatar użytkownika
bambinka143
Puchaty MościPan

16 gru 2015, 13:20

Dziękuję ślicznie Wam :)

Dodano po 17 sekundach:
:ch2:

Awatar użytkownika
Ela
Administrator
Sponsor

16 gru 2015, 18:45

Brawo , Klaudi ! Widzisz, dałaś rade ! A satysfakcja z samodzielności jest wielka, prawda ? :ymapplause:
Od 10 lutego tego roku mam już dwa szylki- Gacusia i Jacusia. Ogółem mam 12 zwierząt i proszę tego nie komentować

Awatar użytkownika
bambinka143
Puchaty MościPan

16 gru 2015, 19:08

Ela nawet nie wiesz jak się cieszę ze się udało :) Na dodatek Zuzia polubiła leżeć na miękkim i nie gryzie materiału :D W weekend zrobię kolejną taką półkę :ch14:

Awatar użytkownika
BlackGhost
Sponsor
Kontakt:

16 sty 2016, 15:56

i jak kolejna półka gotowa??? jak tak to fotki proszę :D :D
http://swiatszynszyli.pl/ polecam genialne forum!

No one bites back as hard
On their anger
None of my pain woe
Can show through
But my dreams they aren't as empty

Alvin ur.2010r & Monty ur.19.02.2015r (Skipper+ 1roczek)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki, domki, wybiegi! - Wszystko to, co dotyczy czterech kątów naszych milusińskich”

• Informacje