Odradzam - HS Tunel Ziołowy z Sianem Średni

Moderatorzy: Redaktor, Moderator, Zarządcy

Awatar użytkownika
Ela
Administrator
Sponsor

22 paź 2015, 11:31

http://hipcio.sklep.pl/produkt/hs-tunel ... nem-sredni

Przed zakupami uważnie przeczytałam opisy wszystkich tuneli. Pisane przekonywująco - każdy właściciel gryzonia pomyśli - muszę kupić, bo nie dość, ze zdrowe jedzonko, to jeszcze"długie godziny zabawy". Przeanalizowałam skład i padło na ww tunel. Opakowany w folię, sprawia solidne wrażenie, ale ponieważ 20 cm długości zajęłoby mi dużo terenu Gacusiowego, wiec doszłam do wniosku, ze podzielę na połowę i oprócz Gacusia, królik otrzyma prezencik. Trudno było to przepołowić, małżonek napiłował się nożem kuchennym dobre 5 minut. Znaczna część wierzchniej warstwy pozostała na desce do krojenia. Środek tunelu stanowi gruby karton, w środku jest garść wysuszonego sianka marnej jakości. Wszystkie nasze gryzonie są na sianku ziołowym naprzemiennie z Węgrowskim a tutaj jakieś takie coś do niczego. Królik kilka razy przetoczył tunel nosem i wyciągnął jedno pojedyncze sianko a Gacuś omijał tunel szerokim łukiem do czasu aż włożyłam do tunelu sianko ziołowe. Oczywiście żadne ze zwierząt nie pokusiło się o gryzienie tego wytworu.Strasznie to śmieci, bo ta wierzchnia otoczka stale się sypie. Dałam tez myszoskoczkom, bo one lubią gryźć kartony, ale okazało sie, ze po chwilowym zainteresowaniu tunel zalega w akwarium. Zauważyłam, że podniesiono o złotówkę jego cenę, teraz kosztuje 16 zł. NIE POLECAM !!!
Od 10 lutego tego roku mam już dwa szylki- Gacusia i Jacusia. Ogółem mam 12 zwierząt i proszę tego nie komentować

Awatar użytkownika
BlackGhost
Zaszynszylowany SPECJALISTA
Sponsor
Kontakt:

26 paź 2015, 15:53

To ale dziadostwo to musi być :( kiedyś myślałam o takim ,ale teraz w życiu nie kupie!
http://swiatszynszyli.pl/ polecam genialne forum!

No one bites back as hard
On their anger
None of my pain woe
Can show through
But my dreams they aren't as empty

Alvin ur.2010r & Monty ur.19.02.2015r (Skipper+ 1roczek)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Polecamy/Odradzamy - nasze opinie”

• Informacje