Strona 1 z 1

Wspomóż Forum

: 27 wrz 2016, 12:03
autor: ekspresi
Począwszy od dnia dzisiejszego umożliwiamy dokonanie niewielkich wpłat na poczet funkcjonowania forum. Zebrane środki mogą zostać wykorzystane tylko i wyłącznie na sprawy związane z serwerem (hosting, domena). Wpłaty dokonujemy za pośrednictwem kodu SMS.

Jak dokonać wpłaty na konto Forum Szynszyli?

1. Kliknij przycisk Obrazek.
2. Zostaniesz przekierowany / -a na stronę "Zasilacza portfela SMS". Z rozwijanej listy wybierz kwotę, jaką jesteś w stanie przeznaczyć na cel Forum.
3. Pod listą pojawi się instrukcja. Wpisujemy podaną treść SMS-a i wysyłamy na wyświetlony numer, a następnie wpisujemy otrzymany kod i klikamy przycisk OK.
4. To wszystko, pomogłeś / -aś w zbiórce na utrzymanie serwera Forum!

Czas na nagrodę
Teraz czas omówić kwestię odznaczenia osób, które pomogą w zbiórce. Każda osoba, która wpłaci pieniądze do forumowego 'portfela', zostanie odznaczona rangą Sponsor oraz dostanie Szynszylopunkty (zależnie od wpłaty, przy mnożniku 5, czyli wpłacając 2 zł dostajemy 10 punktów).

Aby jednak dostać nagrodę, trzeba się o nią 'upomnieć'. Jak? Wystarczy wysłać do mnie prywatną wiadomość zawierającą takie dane jak: data dotacji, kwota dotacji oraz kod SMS, który trzeba było wpisać w polu z punktu 3.