Wspomóż Forum

Moderatorzy: Redaktor, Moderator, Zarządcy

Awatar użytkownika
ekspresi
Administrator
Posty: 84
Rejestracja: 17 paź 2015, 16:26
Płeć: Mężczyzna

27 wrz 2016, 12:03

Począwszy od dnia dzisiejszego umożliwiamy dokonanie niewielkich wpłat na poczet funkcjonowania forum. Zebrane środki mogą zostać wykorzystane tylko i wyłącznie na sprawy związane z serwerem (hosting, domena). Wpłaty dokonujemy za pośrednictwem kodu SMS.

Jak dokonać wpłaty na konto Forum Szynszyli?

1. Kliknij przycisk Obrazek.
2. Zostaniesz przekierowany / -a na stronę "Zasilacza portfela SMS". Z rozwijanej listy wybierz kwotę, jaką jesteś w stanie przeznaczyć na cel Forum.
3. Pod listą pojawi się instrukcja. Wpisujemy podaną treść SMS-a i wysyłamy na wyświetlony numer, a następnie wpisujemy otrzymany kod i klikamy przycisk OK.
4. To wszystko, pomogłeś / -aś w zbiórce na utrzymanie serwera Forum!

Czas na nagrodę
Teraz czas omówić kwestię odznaczenia osób, które pomogą w zbiórce. Każda osoba, która wpłaci pieniądze do forumowego 'portfela', zostanie odznaczona rangą Sponsor oraz dostanie Szynszylopunkty (zależnie od wpłaty, przy mnożniku 5, czyli wpłacając 2 zł dostajemy 10 punktów).

Aby jednak dostać nagrodę, trzeba się o nią 'upomnieć'. Jak? Wystarczy wysłać do mnie prywatną wiadomość zawierającą takie dane jak: data dotacji, kwota dotacji oraz kod SMS, który trzeba było wpisać w polu z punktu 3.

Zablokowany

Wróć do „Razem tworzymy forum - Skargi, wnioski, propozycje”

  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość