Moje puchate szczęścia

Moderatorzy: Redaktor, Moderator, Zarządcy

Awatar użytkownika
Szynszylątko
Orzechowy majster

10 gru 2016, 16:00

Kochani chłopcy :) małe zuchy, oby już wszystko weszło na dobre tory ku zdrowieniu :) kciukamy z Maciusiem mocno, mocno!!
Mam Szynszyla i nie zawaham się go użyć :)

Awatar użytkownika
mikar78
Zaszynszylowany SPECJALISTA
Sponsor

11 gru 2016, 10:27

Neruś pokazuje, że nie ma mocnych na niego :D i oczywiście da radę <3 jeszcze chwilka i będą razem mam nadzieję :calus:
ObrazekObrazek
Obrazek

* Pusiaczek ur 13.08.2010 r - 03.01.2016 świecił jak promyczek 5 lat 4 m-ce i 21 dni

http://swiatszynszyli.pl

Awatar użytkownika
KasiaT
Władca Klatki

12 gru 2016, 13:13

Jak zapewne większość z Was wie, Nero przegrał wczoraj walkę chwilę przed 21:00 :((

Moje serce roztrzaskało się na milion kawałeczków. Wpadłam w taką histerię, że nawet dziecko śpiące obudziłam swoim wyciem :(
Siedzę teraz w pracy po nieprzespanej nocy, ze spuchniętymi oczami, bólem głowy i stanem podgorączkowym....

ostatnie wspólne zdjęcie, ostatni raz kiedy się w sobotę widzieliśmy...
IMG_20161210_170554.jpg
IMG_20161210_170554.jpg (363.49 KiB) Przejrzano 1058 razy
Żegnaj mój kochany węgielku! Niech Ci sypią migdałkami, korzonkami i ziółkami drogę przez Tęczowy Most.
Kocham i zawsze będę kochać, mimo, że tak krótko ze mną byłeś. Byłeś moim spełnionym marzeniem i nie umiem się pogodzić, że los mi Ciebie zabrał....

Walka o Kenzo trwa. Oby tym razem była zwycięska...
Ori (beż hetero), Bounty(dark/extra dark ebony), Kenzo (white TOV)
Na zawsze w moim sercu, za TM: Maciuś (12l.), Miki (2l.), Kropek (9l.), Nero (6mcy)

Awatar użytkownika
mikar78
Sponsor

12 gru 2016, 13:53

Kasiu tulę mocno :-( mój Pusiaczke na pewno się zaopiekuje Nerusiem i na pewno razem bez bólu i żadnych ograniczeń razem łapka w łapkę już sobie kicają. Dla nas dramat, ale trzeba myśleć, że dla nich to było wybawienie i koniec cierpienia. Ból zostanie na zawsze, z czasem może osłabnie, ale nie minie. Kenzo zostanie przebadany i miejmy nadzieję, że się uda, dopóki trwa walka dopóty jest nadzieja <3 Nie wolno się poddawać.
ObrazekObrazek
Obrazek

* Pusiaczek ur 13.08.2010 r - 03.01.2016 świecił jak promyczek 5 lat 4 m-ce i 21 dni

Awatar użytkownika
Szynszylątko
Orzechowy majster

13 gru 2016, 13:26

Kasiu... brak słów, po prostu brak... ;( wiem, co czujesz i łączę się z Tobą w bólu ;( Mój Maciuś I na pewno już opiekuje się Nerusiem i oprowadza go po ich nowym domku... ;(
Walka o Kenzo trwa - wszyscy kibicujemy i trzymamy kciuki :*

Awatar użytkownika
Jeżynka
Puchaty MościPan
Kontakt:

14 gru 2016, 9:04

Kochany Nero [*], dalej nie mogę uwierzyć,że go z nami nie ma.

Walczymy dalej i mam nadzieję, że damy radę <3
Śnieżynka - pink white, Szila - standard , Figa - medium tan, Mokka - brązowy aksamit
Rosie - ebony violet sc , Zoey - white tov, Lily - White Wilson

Awatar użytkownika
Ela
Administrator
Sponsor

14 gru 2016, 20:12

Straszne to wszystko. Tak dobrze się zapowiadało. Na ostatnim zdjęciu Nero wygląda pięknie. Takim go zapamiętamy. Trzymaj się Kasiu
Od 10 lutego tego roku mam już dwa szylki- Gacusia i Jacusia. Ogółem mam 12 zwierząt i proszę tego nie komentować

Awatar użytkownika
KasiaT
Władca Klatki

15 gru 2016, 9:38

Dzięki dziewczyny.
Nie powiem, że nie jest ciężko... jest i to bardzo. Ciągle go widzę, ciągle mam wrażenie, że zaraz wskoczy mi na kolana... Jak podchodzę do szafki ze smakołykami, dalej się rozglądam, bo on zawsze był pierwszy przy mnie, zawsze między nogami....
Wczoraj mąż wyjął nadprogramowe miski z woliery (każdy miał swoją na karmę i na zioła - łącznie 6 mich, bo się tłukli o pierwszeństwo), a ja ryczałam...

Dziś wieczorem jedziemy na wizytę. Ori ma kontrolę zastawki serduszka i kontrolę internistyczną. Kenzo oczywiście jedzie z nami na ocenę postępów, pewnie jeszcze jakieś badania itd... Zobaczymy co powie dr Karolina.
Kenzo humor ma lepszy ale dalej słabo je. Karmy w ogóle nie chce, czasem skubie ziółka, czasem odrobinę sianka. Zastanawia mnie czemu z kolei bardzo chętnie wsuwa ze strzykawki. Zobaczymy co za to wetka. Całe szczęście przy włączeniu dokarmiania boby wróciły do normy. Wali teraz aż miło (super... zachwycanie się kupami... chyba tylko szynszylomaniacy tak mają).
Ori (beż hetero), Bounty(dark/extra dark ebony), Kenzo (white TOV)
Na zawsze w moim sercu, za TM: Maciuś (12l.), Miki (2l.), Kropek (9l.), Nero (6mcy)

Awatar użytkownika
mikar78
Sponsor

15 gru 2016, 11:16

każdego cieszą konkretne boby :D czekamy na wiadomości i liczymy, że teraz będą lepsze
ObrazekObrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Szynszylątko
Orzechowy majster

15 gru 2016, 13:17

Piękne boby to punkt wyjścia do pięknego ozdrowienia :* trzymamy kciuki mocno, jeszcze mocniej!! <3

ODPOWIEDZ

Wróć do „Moja szynszyla”

• Informacje