Suszone pomidory

Moderatorzy: Redaktor, Moderator, Zarządcy

Awatar użytkownika
Olka
Władca Klatki

05 lis 2015, 22:07

Moje łobuzy nie chcą patrzeć na suszone pomidory...a kupiłam 4 paczki z HP. 3 z miła chęcią wymienię na jakiekolwiek inne zioła dla kulek :D

"Kiedy uschnie ostatnie drzewo
Przestanie śpiewać ostatni ptak
a w rzece umrze ostatnia ryba
Ludzie zrozumieją, że nie można jeść pieniędzy"

Awatar użytkownika
Gibbis
Niewolnik zaawansowany

05 lis 2015, 23:42

Jak moje czegos nie chcą jeść to dziabie na male kawaleczki i dorzucam do jakiejś mieszanki ziołowej, wtedy znika ;p
Gibbis Chinchillas - z miłości do zwierząt %%-

Awatar użytkownika
Olka
Władca Klatki

06 lis 2015, 10:09

Gibbis jak ja Ci zazdroszczę :D u mnie i tak to zostanie na dnie miski albo po prostu wyrzucone po za klatkę :D Pamiętam jak kiedyś dałam Pieszczochowi korzeń mniszka (tak mi sie wydaje) wziął zaczął skubać i poszedł z nim. Ja zadowolona że poszedł sobie schrupać kilka dni później sprzątam pod szafą i patrze a tam kilka rzeczy które mu nie smakowały :D Padłam ze śmiechu. Druga szynszyla oczywiście nie zje bo przecież Pierwszemu nie smakuje to pewnie jej tez nie :D

"Kiedy uschnie ostatnie drzewo
Przestanie śpiewać ostatni ptak
a w rzece umrze ostatnia ryba
Ludzie zrozumieją, że nie można jeść pieniędzy"

Awatar użytkownika
Gibbis
Niewolnik zaawansowany

06 lis 2015, 11:29

To widzę ze nie lubią tego za czym moje przepadają, suszone pomidory i korzonki to ubóstwiają ;) :)
Gibbis Chinchillas - z miłości do zwierząt %%-

marson

06 lis 2015, 20:43

Olka pisze: Moje łobuzy nie chcą patrzeć na suszone pomidory...a kupiłam 4 paczki z HP. 3
To kup im z Niezłego Ziółka,zobaczysz jaka jest różnica między NZ a HP jak prawidłowo i smakowicie wygląda wysuszony pomidorek dla szylek :)

Awatar użytkownika
Jeżynka
Puchaty MościPan
Kontakt:

07 lis 2015, 14:28

Suszone pomidory z HP są generalnie beznadziejne. Gumę do żucia mi przypominają. Polecam z Niezłego Ziółka pomidorki. Na te z HP moje też nie chcą nawet patrzeć.
Śnieżynka - pink white, Szila - standard , Figa - medium tan, Mokka - brązowy aksamit
Rosie - ebony violet sc , Zoey - white tov, Lily - White Wilson

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprzedam, zamienie, oddam - zostały Ci ziółka, Twój szylek gardzi nową karmą, a może masz klatkę na sprzedaż? - to dział dla Ciebie”

• Informacje