Strona 1 z 1

Bąbelek (*)

: 28 cze 2018, 10:03
autor: mikar78
Dzisiaj nad ranem o 7 odszedł ukochany Bąbelek Bożenki :-(
Nie ma słów które pocieszą, które sprawia, że poczujemy s ię lepiej, bo odejście naszego ukochanego pupila to dla miłośnika zwierząt prawdziwa tragedia.
Bąbelku kochany mam nadzieję, że już nic nie boli, że teraz biegasz sobie radośnie i witasz z innymi kuleczkami i z moim Pusiem. Poznałam zarówno Bąbelka jak i Felka. Cudne kuleczki <3 Takim Cię zapamiętam <3

Bąbelek (*)

: 30 cze 2018, 12:03
autor: Szynszylątko
Do zobaczenia za Tęczowym Mostem kochany, różowonoski Puchatku ;( Moje Maciusiątko I na pewno przykicało Ci na spotkanie i razem z Pusiem otoczą Ciebie opieką ;( nie będziesz sam ;( ;(

Bąbelek (*)

: 05 lip 2018, 15:48
autor: Bożena
17go listopada skończyłby 6lat. Mój mały wojownik odszedł w 7dni po ekstrakcji ząbków. Przez 7dni walczył dzielnie o życie. Zastrzyki,kroplówki i 3xdziennie tlenoterapia. Wszystkie zabiegi znosił cierpliwie.
Kolejny raz serce pęka z żalu za kasowniczkiem.
Moje różowe serduszko,mój aniołek, mój cukiereczek kochany. Nigdy cię nie zapomnę i dziękuję ci za te wszystkie wspaniałe chwile . Nie cierpisz już skarbie ale my cierpimy i bardzo tęsknimy. Feluś nie jadł i nie pił z tęsknoty. Woła cię w nocy, a na wybiegu szuka. Prawie 5,5roku byliście zawsze razem. A teraz cię nie ma.
Wiem , że kiedyś się spotkamy. Skoczysz mi wtedy jak zajączek w ramiona a ja będę cię wtedy tulić aż do utraty tchu. Teraz biegasz sobie z twoimi braciszkami Misiem, Dudusiem i Karmelkiem. Zajadasz się migdałkami i pomidorkami. Pozdrów ich wszystkich ode mnie i powiedz im ,że za nimi tęsknię. Do zobaczenie moje serduszko.