Super Świstak polecam

Moderatorzy: Redaktor, Moderator, Zarządcy

Awatar użytkownika
Ela
Administrator
Sponsor

13 kwie 2017, 20:46

Polecam sklep internetowy Super Świstak. Świetnie zaopatrzony w rzeczy dla gryzoni. Pani Monika,właścicielka jest niesamowitą osobą. Dba o klientów. Kilkakrotnie miałam okazję rozmawiać z nią telefonicznie, gdy sama zadzwoniła,bo okazało się że trudno dopchać ogromne ilości sianka jurajskiego, które zamówiłam. W sklepie dostaniecie zarówno wyroby Niezłego Ziółka jak i Jurajskie cuda. Bezpośrednio pod produktem jest przycisk i można zostawić swój mail, aby otrzymać powiadomienie kiedy tylko produkt będzie dostępny. Pani Monika jest posiadaczką świnkobusa...A co to znaczy poczytajcie na świetnie poprowadzone stronie sklepu internetowego. Udało nam się pozyskać Super Świstaka jako partnera naszego forum.
Od 10 lutego tego roku mam już dwa szylki- Gacusia i Jacusia. Ogółem mam 12 zwierząt i proszę tego nie komentować

Awatar użytkownika
bambinka143
Puchaty MościPan

08 maja 2017, 13:48

No masz rację, świetny asortyment :D Bardzo fajna opcja z tym otrzymywaniem powiadomień, na pewno wielu osobom się przyda zwłaszcza fanom jurajskiej mieszanki, bo czytałam, że baardzo szybko schodzi :D
Zuzia (standard) ok. 15lat <3

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy- polecane/odradzane”

• Informacje