pupilkowo.com

Moderatorzy: Redaktor, Moderator, Zarządcy

Awatar użytkownika
KasiaT
Władca Klatki

24 paź 2016, 14:35

Nie widzę, żeby ktoś napisał coś o sklepie pupilkowo.com, więc poniżej moja recenzja ;)

Sklep zarówno internetowy jak i stacjonarny (Warszawa, CH Land)
Może asortyment nie jest tak duży jak w Hipciu ale cenowo jest okey. Dla mnie dużym plusem są dostępne produkty Jurajskiego Sianka (w tym mieszanka ziołowa) oraz Niezłego Ziółka. Kolejny plus - możliwość odbioru osobistego.

Jeśli chodzi o minusy, to ode mnie jeden zarobi sklep internetowy. Z tego co zauważyłam, nie odznaczają produktów "chwilowo niedostępnych", przez to klient nie wie czy jego zamówienie będzie sprawnie zrealizowane czy też musi czekać aż dowiozą produkty do sklepu. Jak wszystko jest na miejscu to wysyłka błyskawiczna.

Sama szefowa sklepu - złota kobieta. Wiedząc jak mnie pili z ziółkami natychmiast wykonała do mnie telefon, że już są do odbioru. Pare dni wcześniej odebrałam już część swojego internetowego zamówienia, więc czekałam tylko na zielsko.

Ogólnie polecam.
Ori (beż hetero), Bounty(dark/extra dark ebony), Kenzo (white TOV)
Na zawsze w moim sercu, za TM: Maciuś (12l.), Miki (2l.), Kropek (9l.), Nero (6mcy)

Awatar użytkownika
Jeżynka
Puchaty MościPan
Kontakt:

24 paź 2016, 17:40

KasiaT, dziękujemy za opinię :)
Może ktoś akurat się skusi na zamówienie? ;)
Sklepy internetowe są fajne, ale jeszcze fajniejsze, gdy dają nam możliwość odbioru osobistego :)
Śnieżynka - pink white, Szila - standard , Figa - medium tan, Mokka - brązowy aksamit
Rosie - ebony violet sc , Zoey - white tov, Lily - White Wilson

Awatar użytkownika
BlackGhost
Zaszynszylowany SPECJALISTA
Sponsor
Kontakt:

25 paź 2016, 11:46

o fajnie :D ja pierwszy raz słyszę o tym sklepie :) dobrze wiedzieć na przyszłość :)
http://swiatszynszyli.pl/ polecam genialne forum!

No one bites back as hard
On their anger
None of my pain woe
Can show through
But my dreams they aren't as empty

Alvin ur.2010r & Monty ur.19.02.2015r (Skipper+ 1roczek)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy- polecane/odradzane”

• Informacje